FRANCÚZSKE OKNÁ
Balkónové okná osadené od podlahy

Vizuálne a komfortné prepojenie interiéru s exteriérom. Dojem umocňujú výhľady na panorámu Martinských holí alebo Kľačianskej Magury. Francúzske okná v kombinácií s otvorenou dennou časťou pridávajú bytu ešte väčšiu vzdušnosť.

 

SMART BYTY
Smart infraštruktúra v každom byte

Ovládnite vlastné bývanie pohodlne cez pripravenú infraštruktúru. Aktivujte si ovládanie Smart bývania cez slobodné riešenie. Voľba je na Vás. Spravujte vlastné vykurovanie, osvetlenie, hudbu, obrazovky, vchodové dvere, kamerový systém a iné užitočné zariadenia. Informujte sa o možnostiach Smart bývania u nášho predajcu, alebo sledujte sekciu smart byty.

 

PRIESTRANNÉ BALKÓNY A TERASY
Každý byt disponuje rozmerným balkónom alebo terasou

Balkóny bytov na 2. - 6. NP sú navrhované pre kaviarenské sedenie. Rozloha balkónov je od 4 m2 do 8,6 m2. Terasy bytov na 7. NP sú dimenzované pre jedálenské sedenie, či terasu s ležadlami. Rozloha terás sa pohybuje od 13 m2 do 23 m2.

 

ORIENTÁCIA BYTOV NA 2 SVETOVÉ STRANY
Zažite slnko pri východe aj západe

Maximalizovali sme počet bytov s orientáciou na 2 svetové strany. Rohové 4 izbové byty sú orientované až na 3 svetové strany. Chcete zažiť slnko aj pri východe aj západe? Vyberte si byt podľa orientácie svetových strán.

 

VLASTNÝ SKLAD PRIAMO NA PODLAŽÍ
Funkčný úložný priestor

Nahradili sme štandardný koncept pivničných kobiek úložnými miestnosťami priamo na podlaží bytu. Nemôžete mať drahý bicykel, sezónne oblečenie, športové náčinie priamo v byte? Práve preto sme navrhli úložnú miestnosť priamo na podlaží.

 

PLNOHODNOTNÁ NOVOSTAVBA
Všetko nové od konštrukcie až po technológie

BYTY JAVORKA je plnohodnotná novostavba v Martine. Nielen dispozícia bytov, ale aj konštrukcia stavby a technológie. Žiadna skrytá rekonštrukcia, prístavba, nadstavba, žiaden nový obal v starom jadre.

 

4 IZBOVÉ BYTY PENTHOUSE
Byt miesto domu

Maximálne súkromie, francúzske okná, veľkorysá vnútorná rozloha, rozľahlé terasy, výhľady na Martinské hole a Kľačiansku Maguru. Ak chcete využívať komfort domu, ale nemáte čas na starostlivosť o dom so záhradou, tak tento typ bytu je ideálnou voľbou.

 

MODULÁRNOSŤ SUSEDNÝCH BYTOV
Prepojiteľnosť susedných bytov vo vchode B

V jednom byte bývajte a susedný byt prenajímajte. Keď budete mať veľkú rodinu, jednoducho byty spojíte. Modulárnosť bytov – to sú premyslené dispozície bytov v novostavbe BYTYJAVORKA. Informujte sa o možnostiach prepojiteľnosti bytov u nášho predajcu, alebo si pozrite sekciu modulárnych bytoch.

 

VONKAJŠIE PARKOVANIE
63 vonkajších parkovacích miest

S vlastným parkovaním bývate komfortne. Máte viacero áut v domácnosti? 
Využite možnosť dokúpiť si ďalšie vnútorné alebo vonkajšie parkovacie miesto.

 

VNÚTORNÉ PARKOVANIE
17 vnútorných parkovacích miest

Priamo na prízemí objektu sa nachádza 17 vnútorných parkovacích miest. Komfortne sa presuniete z vnútorného parkovania až k výťahom, či už s deťmi, nákupom, alebo ťažšími predmetmi. Pozdĺžne vnútorné parkovacie miesta sú prepojené s privátnymi skladmi, vhodnými na uskladnenie autopríslušenstva alebo športového vybavenia.

 

VÝŤAH
Priestranné výťahy pre 8 osôb

Výťah je navrhnutý tak, aby tam vošiel aj kočík alebo bicykel.

 

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ
Všetko v dosahu

Všetko je len pár krokov chôdze. Od parku, jaslí, materskej a základnej školy, detského ihriska, zdravotného strediska, až po supermarkety. Je len na Vás kam pôjdete peši, na bicykli, alebo pohodlne autom.

 

HYPOTÉKU VYRIEŠIME ZA VÁS


Všetko na jednom mieste. Naši špecialisti na hypotéky a predaj bytov Vám pripravia alternatívy Vášho nového bývania.

PRIPRAVUJEME ĎAĽŠÍ PROJEKT V LOKALITE MARTIN-PRIEKOPA

Len 200 m od BYTY JAVORKA pripravujeme rezidenčný projekt BYTY PINIA.